Konferencja No-Code Days w Warszawie – 2023

Konferencja No-Code Days w Warszawie

14 września zorganizowaliśmy razem z Creatio, Writer, Digital Data Consulting, GigaCloud, Confero Technologies i eVolpe Consulting Group pierwszą w Polsce Konferencję No-Code w hotelu Nobu w Warszawie. Było to świetne miejsce do poznania nowych ludzi i technologii No-Code, które są przyszłością biznesu. Na konferencji mogliśmy posłuchać ciekawych prezentacji i dyskusji prowadzonych przez ekspertów, takich jak Alex Donchuk i Darren Lewis.


Dowiedzieliśmy się też sporo od naszych prelegentów, którzy opowiedzieli nam o swoich sukcesach i wyzwaniach związanych z No-Code. Byli to m.in Anna Maj, Michał Krzycki, Wojciech Wojnar, Przemysław Szkutnik, Kamil Ograbisz, Nikolajs Ivanchenko, Elina Bessarabova, Jacek Koszyk, Chen B., Magda Ziębińska i Anton Khvastunov.

Nasza ekipa z Optingo, czyli Michał Krzycki i Wojciech Wojnar, Partnerzy w Optingo, podzieliła się też swoim doświadczeniem i wskazówkami z zakresu No-Code. Pokazaliśmy, jak można tworzyć efektywne i innowacyjne rozwiązania bez kodowania.

Panel Q&A to nie tylko szansa na wymianę poglądów, ale też na zgłębienie wielu ciekawych kwestii i zrozumienie technicznych stron No-code oraz rozwianie wątpliwości i stereotypów dotyczących tej technologii. Eksperci podzielili się swoimi doświadczeniami i radami z wszystkimi, którzy chcieli dowiedzieć się więcej o No-code.

Możesz się wiele nauczyć, jeśli obejrzysz prezentacje i zapoznasz się z wnioskami z konferencji o Low Code i No-Code. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach i rozwiązaniach w tej dziedzinie. Link do pobrania prezentacji: Prezentacja No-Code Day w Warszawie

O Creatio

Creatio jest globalnym dostawcą jednolitej platformy no-code do automatyzacji przepływów pracy i CRM z maksymalnym stopniem swobody. Na naszej platformie codziennie uruchamiane są miliony przepływów pracy w 100 krajach przez tysiące klientów. Prawdziwa troska o naszych klientów i partnerów jest definiującą częścią DNA Creatio.

O Optingo

Optingo jest certyfikowanym partnerem Creatio z doświadczeniem we wdrażaniu zarówno funkcjonalności CRM (Creatio Marketing, Sales and Service), jak i BPM (Studio). Posiadamy bogate doświadczenie projektowe w różnych sektorach, w tym: IT, Telco, Energetyka, Produkcja, High-Tech. Jesteśmy entuzjastami zwinnych metod wdrożeniowych i z powodzeniem stosujemy je w naszych projektach.

Podziel się z innymi tym artykułem

Chcesz podnieść satysfakcję klientów i lepiej dostosować ofertę do ich potrzeb? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Zapraszamy do kontaktu:

2023-12-15T12:11:18+01:00
Przejdź do góry