Od Pokolenia Z do Baby boomers – Customer Experience dotyka wszystkich

Od Pokolenia Z do Baby boomers – Customer Experience dotyka wszystkich

Wróć do ostatniej interakcji z marką. Czy pamiętasz reklamę, która przyciągnęła twoją uwagę? Czy kierowca Ubera podrzucił cię w rekordowym czasie? Czy byłeś w stanie używać Apple Pay do kupowania artykułów spożywczych? Czy rozmawiałeś przez Internet z przedstawicielem serwisu?

Na dzisiejszym rynku te i wiele innych momentów podczas podróży klienta definiują markę. Niedawne badanie przeprowadzone na zlecenie Oracle i we współpracy z Jeanne Bliss, pionierem i założycielem CX Consumer Bliss, objęło ankietą ponad 1100 konsumentów z pokoleń generacji Z, Millennialsów, generacji X i Baby Boomer. Raport zatytułowany „Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich” ujawnia 3 sposoby, w jakie CX jest niezbędny dla marki, by zapewnić relacje z konsumentami w każdym wieku.

0%
odejdzie od firmy po jednym złym doświadczeniu
0%
jest skłonnych zapłacić nawet 20% więcej za imponujące wrażenia

Podziel się z innymi tym artykułem

Dla Ciebie także Customer Experience jest niezwykle ważne? Chcesz wesprzeć CX odpowiednią technologią? Chętnie omówimy z Tobą możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Zapraszamy do kontaktu:

2021-11-17T17:06:05+01:00
Przejdź do góry