Brak CRM? 3 bolączki Twojego zespołu sprzedaży

Brak CRM? 3 bolączki Twojego zespołu sprzedaży

Jeśli nie korzystasz z CRM w 2019 roku, prawdopodobnie oznacza to, że działasz dobrze bez niego. Prawdopodobnie zbudowałeś własne narzędzia lub naprawdę dobrze radzisz sobie z arkuszami kalkulacyjnymi lub połączyłeś kilka kluczowych rozwiązań, aby zaspokoić swoje potrzeby. Jeśli do tej pory odniosłeś sukces w procesie sprzedaży bez CRM, prawdopodobnie nie musisz się zbytnio zmieniać.

W końcu, jeśli coś nie jest zepsute, to się tego nie naprawia, prawda?

Marketing znajduje potencjalnych klientów, sprzedaż zamyka transakcje, a zarząd osiąga swoje cele. Proste! Cóż, może nie jest to takie proste. Jeśli przyjrzysz się bliżej, prawdopodobnie zobaczysz, że twoje zespoły pracują z pewnymi bólami. Kiedy pytamy firmy spoza CRM, jak usprawnią proces sprzedaży, słyszymy tę samą odpowiedź raz po raz – przekazywanie połączeń, danych, czegokolwiek chcesz, największy ból – gdy jeden zespół musi przekazać krytyczne informacje innemu.

Oto 3 najczęstsze bolączki w procesie sprzedaży bez CRM:

Podziel się z innymi tym artykułem

Chcesz poprawić efektywność Twojego działu sprzedaży? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu:

2021-11-18T10:02:51+01:00
Przejdź do góry