Rootstock ERP Cloud - ERP w SaaS | Produkcja i logistyka w chmurze


Partner Rootstock Software® do Twojej dyspozycji

Optingo jest wyłącznym partnerem firmy Rootstock na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Doświadczony zespół ekspertów na wyciągnięcie Twojej ręki.


Produkcja i logistyka w chmurze

Podążaj za zmieniającymi się potrzebami

Wraz ze zmianą technologii, zmieniają się również Twoje potrzeby. Potrzebujesz systemu ERP, który pomoże Ci pozostać w kontakcie z klientami, szybko reagować na żądania i zarządzać firmą z dowolnego miejsca.

Rootstock ERP jest jedynym chmurowym kompleksowym rozwiązaniem ERP, obejmującym kluczowe obszary przedsiębiorstwa: produkcje, dystrybucję i łańcuch dostaw. Umożliwia producentom i dystrybutorom obniżenie kosztów, usprawnienie procesów i zwiększenie przychodów, przy minimalnych nakładach w infrastrukturę IT.
parallax background

Rootstock Cloud ERP jest dla Ciebie ponieważ:


> Jest zbudowany na wiodącej platformie Cloud Salesforce i zintegrowany z oprogramowaniem Salesforce i wieloma innymi aplikacjami dostępnymi w Ecex AppExchange.


> Został stworzony dla Ciebie przez ekspertów branżowych – zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by odnieść sukces w swojej firmie.


> W 2016 Rozwiązanie Rootstock Cloud ERP solution zdobyło nagrodę Frost & Sullivan Technology Leadership Award dla wiodącego rozwiązania ERP dostępnego w modelu Cloud.

TAK, to narzędzie jest dla Ciebie!

 

Funkcje i możliwości narzędzia

 
Chcesz poznać cennik? Zastanawiasz się, które licencje i dlaczego powinieneś uwzględnić? Nie przepłacaj i skonaktuj się z nami.

Doradzamy zakupowo w obszarze Rootstock Cloud ERP – pomożemy Ci dobrać zakres modułowy i funkcjonalny dostosowany do Twoich potrzeb. Optymalizujemy koszty zakupu subskrybcji i podpowiadamy triki, jak ograniczyć koszty opłat w modelu SaaS.


zapytaj
 
 

Demo

Chcesz przetestować Rootstock Cloud ERP – napisz do nas! Udostępnimy skonfigurowaną dla Ciebie wersję testową, tak abyś mógł ocenić użycie systemu w Twojej firmie.