Oracle CX Cloud - Sales, Engagement, CPQ - platforma Customer Experience

Doświadczony partner

Optingo jest Złotym Partnerem Oracle specjalizującym się w obszarze CRM/CX. Jest wiodącym partnerem wdrożeniowym Oracle CX w Polsce oraz regionie Europy Środkowej.

Optingo jako Partner Oracle posiada tytuł Cloud Excellence Implementer w obszarze CX.

Optingo to doświadczony zespół ekspertów których kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty:
Siebel 8 Consultant Certified Expert, Oracle Certified Expert, Siebel CRM 8 Business Analyst, Oracle Fusion CRM 11g Sales Certified Implementation Specialist, Oracle Sales Cloud 2016 Implementation Essentials, Oracle Sales Cloud 2016 Implementation Specialist, Oracle Incentive Compensation Cloud 2016 Certified Implementation Specialist, Oracle Sales Cloud Data 2016 Implementation Specialist, Oracle Sales Cloud Security 2016 Implementation Specialist, Oracle Sales Cloud Reporting 2016 Implementation Specialist, Oracle Applications Cloud User Experience 2016 Implementation Specialist.

 
 

Na rozwiązanie Oracle CX Cloud Suite składają się:


Nowoczesna sprzedaż i serwis

Podążaj za swoimi klientami

Twoi klienci się zmieniają, Twoja sprzedaż i obsługa powinna zmieniać się wraz z nimi. Potrzebujesz nowych, szybkich i łatwych w obsłudze narzędzi, umożliwiających wydajną pracę w podróży, wgląd w sprzedaż i serwis.

Zwiększaj sprzedaż, angażuj klientów, wiedz więcej, optymalizuj serwis, na jednej platformie korzystając z kompletnego, innowacyjnego i sprawdzonego rozwiązania Oracle Engagement Cloud.
 

Funkcje i możliwości Oracle Engagement Cloud

Dzięki aplikacji mobilnej możesz przygotować się do spotkań, rejestrować rozmowy, aktualizować prognozy, zarządzać szansami sprzedażowymi z dowolnego miejsca na ziemi będąc online lub offline. Aplikacja jest dostępna na wszystkich platformach mobilnych dostępnych na telefonie czy tablecie.
Zwiększaj efektywność sprzedawców poprzez gotówkowe i bezgotówkowe wynagradzanie stymulacyjne. Na bieżąco analizuj wydajność, wyniki i rankingi. Zarządzaj wydajniej sprzedażą dzięki wbudowanym modelom i predefiniowanym analizom. Twórz relacje i domykaj transakcje, korzystając z szerokiego wachlarza funkcji Oracle Sales Cloud.
Korzystaj z aktualizowanych w czasie rzeczywistym kokpitów. Analizuj różne okresy prognoz, niewykorzystane okazje, zwiększaj przewidywalność, odpowiednio dopasowuj prognozy dla przedstawicieli handlowych. Działaj dynamicznie, reaguj na potrzeby klientów i dostosuj działania sprzedażowe reakcji klientów. Generuj popyt, aby zwinnie realizować plany sprzedażowe.
Oracle Social Network zapewni Twojemu zespołowi możliwość współpracy i coachingu w czasie rzeczywistym i z dowolnego miejsca. Monitoruj zmiany dotyczące klientów, leadów i prospektów. Bądź online tam gdzie są Twoi klienci. Reaguj w szybkim czasie i zapewnij wielokanałową komunikację.
W połączeniu z Oracle Marketing Cloud będziesz tworzyć lejki sprzedaży i sprawnie zsynchronizujesz szanse sprzedażowe, kampanie i reakcje klientów. Za pomocą Oracle Configure, Price, and Quote Cloud (Oracle CPQ Cloud) złożysz oferty i udzielisz odpowiednich rekomendacji. Integracja z zewnętrznymi źródłami danych i systemami ERP umożliwi Ci ich włączenie w nowoczesny system chmury.
AI pomoże Twoim handlowcom nadawać priorytety szansom sprzedaży i poprawiać dokładność prognoz sprzedaży. Twój zespół sprzedaży będzie bardziej wydajny i skoncentrowany. Zautomatyzowane zalecenia "najlepszych działań sprzedażowych" oferują jasne wskazówki dla przedstawicieli handlowych, które działania najprawdopodobniej zamkną sprzedaż
Zapewnij agentom wysoce intuicyjną i wydajną obsługę. Umożliw sprzedawcom i serwisantom współpracę, udostępnienie zgłoszeń serwisowych i innych czynności związanych z żądaniami serwisowymi. Podejmuj świadome decyzje dotyczące pracowników i zespołu dzięki szczegółowej analizie wydajności. Uzyskaj wgląd i śledź interakcje we wszystkich dostępnych kanałach.
parallax background

Oracle Engagement Cloud jest dla Ciebie jeśli:


> Jesteś Wiceprezesem ds. sprzedaży i zastanawiasz się czy potrafisz zawsze w pełni wykorzystać swoje talenty handlowe? Nie wiesz jak monitorować przestrzeganie umów SLA i wykorzystywać widok 360 stopni klientów? Chcesz urzeczywistnić prognozy sprzedaży, lub masz opracowany idealny plan sprzedaży nie do końca jednak wiesz jak wprowadzić go w życie?

> Kierujesz działem sprzedaży i głowisz się czy podczas częstych podróży handlowcy muszą być pozbawieni kontaktu z działem sprzedaży? Zastanawiasz się czy można przewidzieć czego będą potrzebowali klienci? Nie wiesz jak wprowadzić w życie idealny plan sprzedaży?

> Pracujesz jako handlowiec i potrzebujesz pomocnych narzędzi wtedy, kiedy faktycznie jest dokonywana sprzedaż, i w miejscu, w którym rzeczywiście do niej dochodzi. Chcesz przewidzieć, czego będą potrzebowali klienci?

TAK, to narzędzie jest dla Ciebie!

 


Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Spełniaj rosnące oczekiwania Twoich klientów

Funkcje i możliwości Oracle Service Cloud

Dostarczaj właściwych odpowiedzi we właściwym czasie. Udostępnij swoim swoim klientom narzędzie umożliwiające łatwe i szybkie wyszukiwanie i kupowanie produktów. Dostarcz bazę wiedzy rozwiazań problemów i insporacji wykorzystania produktów z dowolnego urządzenia mobilnego lub desktop.Uruchom Web Customer Service.
Zarządzaj sprawną obsługą klientów poprzez bieżące instruowanie agentów, jak zbierać najistotniejsze informacje, tworzyć szczegółowe profile obsługi. Personalizuj komunikację. Wykorzystaj media społecznościowe do zbierania opinii klientów – angażuj ich w komunikację i usprawnienia produktów. Klienci to najlepsze źródło wiedzy, korzystaj z niego.
Dzięki inteligentnemu wyszukiwaniu kontekstowemu oraz połączeniu różnych źródeł danych i treści, dostarczaj Twoim klientom rozwiązania, dokładnie wtedy, gdy tego potrzebują.
Rozpowszechniaj politykę firmy w całej organizacji i poza nią. Utrzymuj i zachowaj pełną zgodność z przepisami i regulacjami.
Zautomatyzuj planowanie i wysyłanie swoich zasobów i szybko reaguj na zmiany. Precyzyjnie określaj miejsca docelowe na mapie. Działaj natychmiast na urządzeniu mobilnym.
parallax background

Oracle Service Cloud jest dla Ciebie jeśli:


> Jesteś Wiceprezesem ds. sprzedaży i nie wiesz jak pogodzić żądania klientów i troski o jakość z celami biznesowymi? Zastanawiasz się jak sprawić, aby Twoi agenci mieli więcej czasu na rozwiązywanie istotnych problemów, podczas gdy klienci korzystają z samopomocy? Nie wiesz na ile można rozpoznawać wzorce zachowań w mediach społecznościowych i rozwiązywać problemy z obsługą, zanim dojdzie do ich eskalacji? oraz jak obsługiwać osoby korzystające z tradycyjnych i nowoczesnych mobilnych kanałów równocześnie?

> Jesteś Wiceprezesem ds. zarządzania wiedzą i głowisz się jak najlepiej przekazać wiedzę agentom, handlowcom i klientom? Chcesz usprawnić rozwiązywanie problemów podczas pierwszego kontaktu?

> Jesteś Dyrektorem operacyjnym i chcesz prowadzić efektywne centrum kontaktów — obniżać koszty i jednocześnie zwiększać produktywność? Zastanawiasz się co zrobić, by centrum kontaktów i obsługa w terenie przynosiły zysk?

> Pracujesz jako Dyrektor marketingu i tworzysz wciąż nowsze metody generacji leadów i przychodów z posiadanych klientów? Chcesz zapewnić obsługę online, która pozwoliłaby na zwiększenie wskaźnika konwersji? Masz zamiar wzmocnić obsługę klienta wykorzystując media społecznościowe?

TAK, to narzędzie jest dla Ciebie!

 


Większa marża i efektywność

Zmodernizuj swoją sprzedaż

Oracle CPQ Cloud (Configure Price and Quote) to elastyczne, skalowalne rozwiązanie pozwalające rejestrować zamówienia na złożone produkty lub usługi i maksymalnie skrócić czas generowania ofert.

Skróć cykl sprzedaży i zwiększ dokładność danych od otrzymania zapytania klienta poprzez utworzenie oferty i realizację zamówienia aż po otrzymanie płatności. Uspójnij ceny czy upusty i precyzyjniej kontroluj produkty i ceny.

Funkcje i możliwości Oracle CPQ

Twórz trafne, złożone z wielu produktów lub usług rozwiązania. Polecaj klientom produkty czy usługi, które najlepiej zaspokoją ich potrzeby.
Zautomatyzuj i uspójnij reguły kalkulacji cen i rabatów, będąc na bieżąco ze zmianami w strategiach wyceny. Egzekwuj przestrzeganie marż czy wewnętrznych reguł, procedur i przepisów krajowych.
Niech Twoi handlowcy błyskawiczne generują poprawne, trafne umowy. Umożliw również swoim klientom podpisywanie umów online. Twórz dynamiczne szablony, treści i biblioteki.
Konwertuj oferty w zamówienia jednym kliknięciem. Zapobiegaj błędom poprzez weryfikację poprawności danych zamówienia z regułami biznesowymi.
Analizuj i raportuj dane sprzedaży i dane biznesowe w czasie rzeczywistym. Wprowadzaj wszystkie szczegóły oferty i zamówienia do zewnętrznych aplikacji business intelligence (BI) i hurtowni danych.
Przyspiesz przeglądanie i zatwierdzanie, za pomocą automatycznego przepływu pracy i historii transakcji. Usprawnij kontrole zgodności i audytowe. Zadbaj o współpracę nad ofertami i dokumentami działu sprzedaży, usług i inżynierii.
parallax background

Oracle CPQ Cloud jest dla Ciebie jeśli:


> Jesteś Dyrektorem marketingu i chcesz naprowadzać klientów na najlepsze dla nich produkty za pomocą rozbudowanych filtrów wyszukiwania czy rekomendacji? Nie masz pewnością czy wszyscy pracownicy są zaznajomieni z wytycznymi i ustaleniami dotyczącymi cen i promocji?

> Jesteś Dyrektorem sprzedaży i nie masz czasu na sprawdzanie ofert, cen, rabatów, czy przestrzegania reguł, procedur czy przepisów? Chcesz aby Twoi handlowcy większą część czasu poświęcali na sprzedaż? Chcesz szybciej analizować dane sprzedażowe?

> Pracujesz jako handlowiec i czujesz, że przez wąskie gardła związane ze sprawdzaniem i zatwierdzaniem ofert i zamówień Twoja sprzedaż jest mniejsza? Chcesz sprzedawać szybciej, więcej i w każdym miejscu?

TAK, to narzędzie jest dla Ciebie!

 
 
 
Sprawdź ile kosztuje wdrożenie systemu CRM! Sam wylicz szacunkowe koszty.

przejdź do kalkulatora
 
Potrzebujesz wyceny dostosowanej do Twoich potrzeb?

zapytaj
 

Demo

Chcesz przetestować Oracle CX Cloud Suite – napisz do nas! Udostępnimy skonfigurowaną dla Ciebie wersję testową, tak abyś mógł ocenić użycie systemu w Twojej firmie.