Wdrażamy szybciej wykorzystując Agile | Metodyka CX, Cloud ERP | SaaS


Specjalizujemy się w rozwiązaniach chmurowych

W Optingo wierzymy, że w większości przypadków istnieją już gotowe rozwiązania i aplikacje adresujące typowe problemy biznesowe – są one często dostępne w modelu SaaS. W rezultacie zwykle nie ma potrzeby budować rozwiązań informatycznych od podstaw. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dostępne z chmury zapewniają większą elastyczność oraz szybkość wdrożenia funkcjonalności dla biznesu.
 

Rozwijamy kompetencje w obszarach

 
g2982

Customer Experience

Sprzedaż, Obsługa, Katalog Produktów
path1508

Cloud ERP

Przemysł i Dystrybucja
parallax background
 
 
Cloud ERP w Polsce - chmura dla produkcji
 

Jesteśmy zwinni

Podczas realizacji projektu będziemy wykorzystywać elementy metodyki Agile:

Wdrażamy szybciej

Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań w modelu SaaS (software-as-a-service), którego niewątpliwą zaletą jest szybkość oraz niski koszt wdrożenia, wynikający z możliwości wykorzystania pre-konfigurowanych procesów biznesowych oraz z braku konieczności zakupu, instalacji i wdrożenia oprogramowania i infrastruktury.

Jednocześnie każdy system jest parametryzowany i adaptowany do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa.

Nie trać już na samym początku – zapłać za subskrypcje SaaS dopiero po produkcyjnym starcie systemu


Decyzja o wykorzystaniu rozwiązania w modelu SaaS wymaga najczęściej zobowiązania na okres od 1 do 3 lat, które zwykle jest podejmowane przed uruchomieniem projektu. Optingo oferuje swoim Klientom unikalny model, w którym ostateczna decyzja o wdrożeniu rozwiązania klasy CRM/CX może być podjęta po etapie Proof-of-concept, czyli praktycznym przetestowaniu rozwiązania w kontekście procesów klienta.
*Niniejsza oferta dotyczy wybranych rozwiązań.zapytaj nas o taką możliwość