5 sposobów na sprawdzenie, czy Twój proces sprzedaży B2B jest optymalny

5 sposobów na sprawdzenie, czy Twój proces sprzedaży B2B jest optymalny

Coraz więcej kupujących B2B oczekuje interakcji typu B2C. Kupujący doceniają bowiem mniejszą ilość negocjacji i ulepszone procesy sprzedaży, które mogą zapewnić rynki internetowe. Jednak wiele organizacji pomimo tego wciąż tkwi w swoich tradycyjnych metodach, gdzie przedstawiciele sprzedaży bezpośredniej polegają na osobistych relacjach i rozszerzaniu ofert, które ich zdaniem są konkurencyjne, w oparciu o wcześniejsze doświadczenia lub chęć łatwej wygranej, nie na podstawie zmieniających się potrzeb konsumentów.
56% kupujących uważa, że istnieje luka między tradycyjnymi zakupami B2B a ich zmieniającymi się potrzebami. Oto 5 sposobów na sprawdzenie, czy Twoja organizacja nie osiąga optymalnych wyników sprzedaży B2B w każdym z krytycznych obszarów procesu sprzedaży.

Pięć znaków ostrzegawczych

Podziel się z innymi tym artykułem

Twój obecny system informatyczny nie podoła tym zmianom? Myślisz o wymianie CRM? Chętnie omówimy z Tobą korzyści, możliwości i wątpliwości, które masz. Zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, spostrzeżeniami i wrażeniami. Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu:

CX i CLOUD
JEST W NASZYM DNA.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
2021-11-17T13:18:51+01:00

Optingo

Naszą misją jest pomoc klientom w osiąganiu ich celów biznesowych dzięki wykorzystaniu wiodących rozwiązań CRM.
Nasze projekty realizujemy szybko i zwinnie.

Obserwuj nas na Twiterze

CONTACT US

  • 12345 North Main Street, New York, NY 555555
  • 1.800.555.6789
  • support@yoursite.com
Go to Top