Konsulting i wdrożenia Customer Experience / doświadczenia klientów
 

Wiedza o kliencie

Dobór odpowiedniej technologii w biznesie pozwala ograniczać koszty, zwiększa efektywność, a w konsekwencji wpływa na rozwój i wzrost przedsiębiorstwa – trudno zaprzeczyć temu stwierdzeniu.

Cyfrowa transformacja i digitalizacja nie może być dokonywana w oderwaniu od całościowego spojrzenia na to, jak funkcjonują poszczególne składowe biznesu – sprzedaż, marketing, obsługa, działy IT czy finanse. Umiejętne wdrożenie Customer Experience to klucz do Twojego sukcesu.
 
parallax background
Customer Experience

Czym jest Customer Experience?

Pojęcie Customer Experience w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu doświadczenie klienta. Customer Experience to połączenie wszystkich doświadczeń klienta, jakie wiążą się z Twoją marką.

Customer Experience

Wyzwanie dla biznesu

W obliczu zmieniających się oczekiwań konsumentów oraz zmian wzorców zachowań zakupowych, aktywności w sieciach społecznościowych – stajesz przed wielkim wyzwaniem, aby zaproponować swoim klientom najbardziej atrakcyjną ofertę i zapewnić pozytywne doświadczenia.
Customer Experience

Na doświadczenia klientów składają się:

  • Wrażenia i emocje klienta związane z procesem sprzedaży.
  • Interakcje i relacje klienta z daną firmą lub marką.
  • Bagaż doświadczeń klientów i opinie o marce.
  • Doświadczenia i emocje klienta związane z obsługą klienta.
  • Customer Journey – wszystkie punkty styku z daną firmą lub marką.

 
 

Wyzwania stojące na drodze lepszego Customer Experience

Są trzy główne wyzwania utrudniające budowę lepszego Customer Experience:

1. Uproszczenie: Jak uprościć istniejące, złożone środowisko IT?

2. Innowacja: Jak wdrażać innowacyjne technologie i rozwiązania (np. AI, IoT, Boty) leżące u podstaw nowoczesnych usług oczekiwanych przez klientów?

3. Szybkość: Jak szybko dostarczać rezultaty biznesowe z wykorzystaniem uproszczonego i innowacyjnego środowiska?

Zawsze jest dobra pora na budowę Customer Experience


Spraw, aby klienci mieli pozytywne doświadczenia z Twoją firmą. Jak? Możemy Ci pomóc:.
STRATEGIA


Opracujemy koncepcje najlepszych rozwiązań chmurowych, które zaimplementujesz samodzielnie lub przy pomocy ekspertów z Optingo. Przygotowanie produktu, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich odbiorców, to duże wyzwanie koncepcyjne, technologiczne czy organizacyjne. Wiemy jak temu sprostać.


LUDZIE


Jako firma konsultingowa wierzymy w to, że zaawansowana technologia chmurowa pozwala rozwiązać większość problemów biznesowych w organizacjach. Czym jednak byłaby technologia bez ludzi? W Optingo bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego.


PROCESY


Uspójnimy i przebudujemy procesy zarządzaniem produktem, marketingiem, sprzedażą czy obsługą klienta. Automatyzacja czynności i operacji usprawni sprzedaż i obsługę klientów. Dostarczamy dostęp do danych w czasie rzeczywistym, które wpływają na sprawną identyfikację potrzeb klienta i zwiększeniu poziomu jego zadowolenia.


TECHNOLOGIA


Zajmujemy się profesjonalnymi wdrożeniami platformy Customer Experience w każdym aspekcie. Doradzamy i dobieramy optymalny zestaw narzędzi, które pozwalają osiągnąć cele biznesowe. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dostępne z chmury zapewniają większą elastyczność oraz szybkość wdrożenia funkcjonalności dla biznesu.

Partnerstwo Technologiczne

Jesteśmy dumnym partnerem Salesforce, Creatio (dawniej bpm'online), Oracle oraz Rootstock Cloud ERP – wiodących dostawców technologii zapewniających kompleksowe wsparcie dla Customer Experience Management (CEM) oraz ERP i SCM. Najlepsze w swojej klasie, zintegrowane aplikacje ułatwiają pokonanie konkurencji.
 
 
 
salesforce partner polska optingo
Creatio formerly bpm’online large
optingo-oracle-gold-partner
rs_logo_web_Rootstock-Cloud-ERP_polska-1_o2