Creatio - Sales, Marketing, Service - platforma CRM

Optingo partnerem Creatio (dawniej bpm'online)

Jesteśmy partnerem Creatio (dawniej bpm'online), globalnej firmy zajmującej się oprogramowaniem biznesowym, lidera w dziedzinie automatyzacji procesów biznesowych i CRM.

Creatio został zakwalifikowany jako Leader w GARTNER’S 2018 Magic quadrant dla Sales Force Automation 2017, 2016 oraz Gartner Magic Quadrant dla CRM Lead Management, 2018, 2017, 2016; uznany w Gartner Magic Quadrant for the CRM Customer Engagement Center, 2018, 2017, 2016, 2015, włączony do Gartner Magic Quadrant dla Intelligent Business Process Management Suites, 2017 oraz Gartner Magic Quadrant for Enterprise High-Productivity Application Platform as a Service, 2018.
 
Note: Carousel will only load on frontend.
parallax background
Wykorzystaj rozszerzone możliwości Creatio w zakresie zarządzania procesami biznesowymi, aby szybko projektować, wykonywać i optymalizować procesy.
 
 
Dostosuj marketing, sprzedaż i serwis na jednej platformie CRM i zarządzaj pełną podróżą klienta - od leada do zamówienia i kontynuuj utrzymanie klienta.
 

Rozwiązanie Creatio to:

Marketing Creatio blue
Sales Creatio blue
Service Creatio blue
Studio Creatio blue
 

Zwiększ wydajność kampanii

Wielokanałowe oprogramowanie do zarządzania marketingiem.

Zastosuj gotowe do użycia procesy - od kwalifikacji po sprzedaż bezpośrednią.

Monitoruj nowe kontakty, identyfikuj ich potrzeby i oceniaj efektywność kanałów. Utrzymuj stały dialog ze swoimi klientami.
search
Zastosuj gotowe do użycia procesy do zarządzania potencjalnymi klientami. Marketing Creatio zapewnia najlepsze praktyki w zakresie efektywnego zarządzania potencjalnymi klientami - od generowania popytu, przez pielęgnację leadów, aż po ostateczne przekazanie do sprzedaży. Upewnij się, że zespół sprzedaży koncentruje się wyłącznie na kwalifikowanych i gotowych do sprzedaży potencjalnych klientach.
mail
Utrzymuj stały dialog ze swoimi klientami. Używaj narzędzi e-mail marketingowych do nawiązywania i utrzymywania spersonalizowanej komunikacji z każdym klientem. Zoptymalizuj strategię komunikacji na podstawie odpowiedzi.
piggy-bank
Kampanie marketingowe. Dowiedz się, jak sprostać wyzwaniom marketingowym. Dowiedz się, jak wykorzystać wizualnego projektanta kampanii. Docieraj do odbiorców, wyświetlając najbardziej odpowiednią wiadomość na właściwym kanale
chat (1)
Ciekawy interfejs, który uwielbiają użytkownicy! Ciesz się pracą z nowoczesnym, prostym interfejsem użytkownika, który jest wolny od zbędnych informacji, dzięki czemu możesz skupić się tylko na tym, co istotne. Aplikacja Marketing Creatio ma intuicyjny wygląd i zapewnia takie same wrażenia użytkownika, bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta: laptop, tablet lub smartfon.
 
 

Funkcje i możliwości Marketing Creatio

Uzyskaj pełny widok klientów w Marketing Creatio. Przechowuj różne informacje o swoich klientach i wzbogacaj je danymi z otwartych źródeł.
Buduj spersonalizowaną komunikację, zarządzaj ewolucją preferencji klientów, oferując im produkty i usługi, które mogą ich zainteresować w przyszłości.
Segmentuj i twórz dynamiczne lub ręczne grupy danych o dowolnej złożoności. Twórz spersonalizowane kampanie dla każdego segmentu.
Gromadź w informacje o odwiedzanych stronach i czasie spędzonym w witrynie już od pierwszej wizyty. Identyfikuj źródła generowania leadów i oceniaj ich skuteczność.
Zapisuj historię komunikacji, a jeśli klient jest gotowy do złożenia zamówienia, zainicjuj je jednym kliknięciem. Korzystaj z pulpitów nawigacyjnych bpm’online marketing do analiz liczby i jakości nowych potencjalnych klientów, współczynnika konwersji, czy najbardziej efektywnych kanałów generowania leadów.
Twórz wydajne wielokanałowe kampanie za pomocą prostego wizualnego projektanta i określaj warunki przejścia między etapami. Stymuluj zainteresowanie potencjalnych klientów prowadząc kampanie hodujące leady. Wysyłaj e-maile urodzinowe, po rejestracji, czy w przypadku porzuconego koszyka. Monitoruj postępy w bpm’online marketing, w czasie rzeczywistym.
Wysyłaj błyskawiczne mailingi do milionów odbiorców. Twórz atrakcyjne szablony lub korzystaj z biblioteki już gotowych. Personalizuj treści, ustal dokładny czas wysyłania, monitoruj odpowiedzi i wskaźniki zaangażowania. Identyfikuj zainteresowania i potrzeby klientów, analizując kliknięcia, czy używając heat mapy. Korzystaj z kodów UTM. Ograniczaj wiadomości dziennie, w tygodniu lub miesiącu i daj klientom możliwość zarządzania ich subskrypcjami.
Planuj i zarządzaj promocjami, kampaniami reklamowymi, konferencjami, webinariami i innymi działaniami off-line i on-line. Bpm’online marketing pozwala śledzić daty i lokalizacje, segmentować odbiorców docelowych na podstawie wymaganych kryteriów, planować budżet i przypisywać zespół, a także śledzić odpowiedzi związane z wydarzeniem.
Zautomatyzuj każdy proces wewnętrzny – od zatwierdzania dokumentów po współpracę przy złożonych projektach, z udziałem wielu zespołów. Skorzystaj z Dynamic Case Management (DCM), aby elastycznie zarządzać “nieokiełznanymi” procesami. Zautomatyzuj swoje strukturyzowane procesy dzięki technologii BPM (Business Process Management). Śledź wszelkie parametry wykonania procesów.
Zaplanuj swoją pracę, zadania osobiste lub grupowe i spotkania w kalendarzu zsynchronizowanym z Google czy Microsoft Exchange. Zarządzaj pocztą e-mail w jednym, ujednoliconym środowisku. Nawiązuj i odbieraj połączenia bezpośrednio w bpm’online marketing. Masz dostęp pełnej historii połączeń, nagrywania rozmów, czy rozmów wideo, aby zwiększyć współpracę pomiędzy członkami zespołu.
Skorzystaj z rozszerzonych możliwości dostosowywania interfejsu użytkownika. Łatwo przestawiaj, dodawaj i usuwaj odnośniki, pola danych lub całe strony. Zmieniaj widoki danych lub logikę biznesową bez programowania. W marketingu bpm’online możesz łatwo zarządzać prawami dostępu użytkowników i grup, a dziennik aktywności rejestruje wszystkie operacje: co zostało zrobione, kto i kiedy.

Zarządzaj cyklem sprzedaży

Napędzaj procesy sprzedażowe i kontroluj podróż klienta – od generowania leadów po lojalną sprzedaż.

Korzystaj z gotowych procesów, które przeprowadzą Cię przez najbardziej skuteczne działania, aby maksymalnie wykorzystać potencjał sprzedaży, minimalizując błędy i zwiększając wyniki.
 
 

Funkcje i możliwości Sales Creatio

Uzyskaj pełny widok klientów w Creatio. Przechowuj różne informacje o swoich klientach i wzbogacaj je danymi z otwartych źródeł. Buduj relacje z klientami w oparciu o pełną historię ich wzorców komunikacyjnych.
Komunikuj się ze swoim zespołem i klientami tak jak Ci wygodnie – mailowo, czy za pomocą telefonii, bezpośrednio z systemu. Zadania i spotkania zaplanuj w kalendarzu bpm’online sales. Synchronizuj się z Kalendarzem Google i Microsoft Exchange, czy MS Outlook.
Zautomatyzuj, zamodeluj, monitoruj i analizuj każdy proces wewnętrzny w Sales Creatio. Skorzystaj z Dynamic Case Management (DCM), aby elastycznie zarządzać niestrukturalnymi, “nieokiełznanymi” procesami.

Gotowe procesy pomogą Ci osiągnąć cele sprzedażowe, uprościć codzienną rutynę i zwiększyć lojalność klientów.
Przechwytuj, monitoruj, weryfikuj, kwalifikuj i przypisuj odpowiednim osobom leady w bpm’online sales. Analizuj bieżące obciążenie telemarketingu i zespołów sprzedażowych, liczbę i jakość nowych leadów, czy współczynnik konwersji by zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.
Zarządzaj wszystkimi potencjalnymi klientami w Sales Creatio. Zdefiniuj taktykę, określ decydentów, śledź konkurentów, analizuj ich mocne i słabe strony. Korzystaj z gotowych procesów sprzedaży i kompleksowych statystyk.
Zarządzaj zamówieniami, śledź pełną historię każdego zamówienia i zapewnij terminową realizację zamówień.
Twórz harmonogramy wizyt, wyświetlaj lokalizacje na mapie i monitoruj rzeczywiste odwiedziny, by analizować efektywność. System może wskazywać odpowiednie działania na każdym etapie wizyty u klienta: odprawa, monitorowanie wyświetlania towarów, demonstracja, wybór produktu lub składanie zamówienia. Każdy przedstawiciel handlowy może umieścić wyniki w systemie bezpośrednio po spotkaniu.
Upewnij się, że Twoje cele są osiągane dzięki narzędziom do prognozowania sprzedaży bpm’online. Analizuj postępy i efektywność przedstawicieli handlowych.
Zarządzaj wszystkimi umowami i specyfikacjami. Twórz je ręcznie lub automatycznie na podstawie zamówień. Oszczędź czas, automatyzując zatwierdzanie kontraktów, postępując według wstępnie zdefiniowanego procesu krok po kroku. System automatycznie powiadomi właściciela, gdy dokument zostanie zatwierdzony. Można również skonfigurować równoległe lub sekwencyjne przepływy zatwierdzania, a także reguły delegowania zatwierdzeń.
Bez względu na złożoność produktów i rozmiar portfela usług, możesz przechowywać je, grupować, filtrować i nimi zarządzać w bpm’online sales. Zintegruj katalog z systemem ERP, aby dane były aktualne.
Zarządzaj dokumentami za pomocą bpm’online sales. Zautomatyzuj proces zatwierdzania dokumentów. System powiadomi właściciela, gdy dokument zostanie zatwierdzony. Można również skonfigurować równoległe lub sekwencyjne przepływy zatwierdzania oraz zasady delegowania zatwierdzeń. Korzystając z powiązanych funkcji dokumentów i relacji, przeglądaj wszystkie specyfikacje i aneksy do umów.
Wykorzystaj bpm’online do efektywnego zarządzania projektami. Ustaw terminy projektów, zarządzaj kosztami, przypisuj zadania właścicielom lub zespołom. Zarządzaj planowanym i rzeczywistym obciążeniem, czasem i kosztami i bądź na bieżąco z postępem projektu, analizując i dystrybuując obciążenia w czasie rzeczywistym.
Uzyskaj dostęp do wszystkich krytycznych informacji z dowolnego urządzenia mobilnego. Aplikacja może być używana zarówno w trybie online, jak i offline.
Przechowuj artykuły, skrypty, wytyczne dla nowych pracowników, szablony dokumentów, prezentacje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wszelkie inne użyteczne materiały w bazie wiedzy.
Ciesz się bezproblemową integracją MS Excel, Microsoft Exchange, czy MS Outlook, Google oraz przez IMAP / SMTP. Nawiązuj i odbieraj połączenia bezpośrednio z systemu Creatio.
Dostosuj interfejs bpm’online do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych. Szybko i bezpiecznie zarządzaj prawami i rolami użytkowników. Rejestruj wszystkie operacje wraz z chronologią wszystkich zdarzeń w systemie: co zostało zrobione, kto i kiedy.

Usługi na najwyższym poziomie

Skorzystaj z gotowych do użycia procesów opartych na najlepszych praktykach branżowych.

Zarządzaj zapytaniami klientów i automatyzuj operacje serwisowe, wykonując predefiniowane procesy zapewniające doskonałą obsługę klienta.
 
 

Funkcje i możliwości Service Creatio

Rejestruj dane kontaktowe, adresy z funkcją widoku mapy, historię usług, profile społecznościowe, struktury relacji korporacyjnych i całą historię interakcji w Service Creatio. Zbuduj 360-stopniowy widok swoich klientów, wzbogacaj je danymi z otwartych źródeł, aby zapewnić im lepszą obsługę. Buduj relacje i procesy obsługi klienta w oparciu o pełną historię komunikacji.
Nawiązuj połączenia, wideo, zarządzaj pocztą e-mail, zatwierdzaj umowy i współpracuj w korporacyjnej sieci społecznościowej za pomocą panelu komunikacyjnego. Klientom udostępnij portal samoobsługowy, z możliwością zaraportowania sprawy, monitorowania procesu rozwiązywania problemów i natychmiastowego przekazywania informacji zwrotnej na temat jakości usług.
Daj możliwość swoim Agentom by efektywnie zarządzali codziennymi zadaniami, łatwo kolejkując zapytania, uwzględniając przy tym priorytety i inne parametry, wykonując komunikację masową, udostępniając informacje za pośrednictwem ESN i monitorując własną wydajność - a to wszystko w jednym oknie systemu bpm’online service. Supervisor’om zaś zapewnij pełną kontrolę nad wszystkimi przychodzącymi i wychodzącymi komunikacjami.
Gromadź wszystkie sprawy klientów i partnerów w jednej sekcji bpm’online service. Klasyfikuj sprawy na kategorie: incydenty, zgłoszenia serwisowe, usługi doradcze i roszczenia. Przypisuj je do agentów i zespołów, wraz z terminami. Service Creatio umożliwia automatyczne rejestrowanie spraw z przychodzących wiadomości e-mail lub wiadomości z samoobsługowego portalu. Dzięki narzędziom analitycznym możesz kontrolować poziomy zadowolenia klientów, procent zaległych spraw i wydajność pracowników obsługi.
Zgromadź wiedzę w jednolitej bazie. Korzystając z artykułów z bazy wiedzy, także poprzez zaawansowane możliwości wyszukiwania, będziesz w stanie szybciej rozwiązywać sprawy, zapewniając wysoką jakość usług dla klientów i partnerów.
Utwórz ujednoliconą bazę danych usług w bpm’online service, aby ułatwić pracę agentom. Aktualny i kompletny katalog pomoże Ci regulować procesy serwisowe i oferować klientom odpowiednie dla nich usługi. Zarządzaj kategoriami, konfiguruj kalendarze i reguluj terminy rozwiązywania problemów dla każdej usługi. Określ usługi o najwyższych priorytetach i śledź historię.
Zautomatyzuj każdy proces wewnętrzny – od zarządzania sprawami po rozwiązywanie problemów. Skorzystaj z Dynamic Case Management (DCM), aby elastycznie zarządzać “nieokiełznanymi” procesami. Zautomatyzuj swoje strukturyzowane procesy dzięki technologii BPM (Business Process Management).
Przechowuj wszystkie zidentyfikowane problemy w infrastrukturze i procesach usług w usłudze ITIL Creatio Service. Automatycznie rejestruj nowe problemy, analizuj ich przyczyny i znajduj rozwiązania. Zarządzaj pełną historią rozwiązywania problemów i monitoruj wydajność agentów.
Rejestruj w Service Creatio umowy serwisowe, SLA, czy OLA. Organizuj pracę z zewnętrznymi dostawcami usług (UC). Analizuj umowy serwisowe, aby ocenić ogólną jakość świadczonych usług.
Creatio pomaga przechowywać dane i śledzić aktualny stan sprzętu, oprogramowania, licencji i dokumentacji, czy identyfikować wąskie gardła w infrastrukturze.
parallax background

Creatio jest dla Ciebie jeśli:


> Chcesz zmaksymalizować wyniki kampanii, zwiększyć produktywność, ilość generowanych leadów, widoczność i zaangażowanie obecnych klientów.


> Chcesz poprawić lojalność, zachowanie i satysfakcję klientów i zależy Ci na fenomenalnej obsłudze klienta.


> Chcesz sprzedawać więcej i więcej. Zależy Ci także na poprawie efektywności handlowców i retencji klientów.

TAK, to narzędzie jest dla Ciebie!

 
 
 
Dołącz do grona zadowolonych klientów: PZU, Pepsico, Ericsson, PSA Peugot Citroen, L'oreal, Bayer i innych.

Zapytaj nas o wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

zapytaj
 

Demo

Chcesz przetestować Creatio – napisz do nas!