Baza wiedzy o technologiach cloud - CX, CRM, ERP w chmurze


Baza wiedzy Optingo

 
Oddajemy w Twoje ręce zbiór naszych publikacji. Znajdziecisz tutaj wiele pomysłów na kreatywne i innowacyjne zastosowanie systemów. Baza Wiedzy Optingo to zbiór dobrych praktyk, ale też praktyczny przewodniki i faktyczne przykłady różnych przypadków użycia technoligii chmurowej.
 
 

PORADY EKSPERTA


Dowiesz się: Jakie technologie Cloud moższe stosować w biznesie?


Czytaj >>

USE CASE


Poznasz: Jak wykorzystać technologie chmurowe w biznesie?


Czytaj >>

NEWS CENTER


Odkryjesz: Co nowego w świecie chmurowych technologii?


Czytaj >>
 

Porady Eksperta

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobytymi na przestrzeni lat. Robimy to, ponieważ zależy nam na rozwoju technologii chmurowych w Polsce.
Chcemy promować korzystne trendy i nowinki technologiczne, ale też szerzyć wiedzę ogólną w zakresie zastosowania i wykorzystania rozwiązań Cloud.
 
ERP w chmurze - Cloud ERP

Use Case

Odpowiadamy na pytanie: Jak wykorzystać technologie chmurowe w biznesie?
To jest miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, aby uzyskać jak najwięcej z oferowanych przez nas technologii chmurowych.
Z nami poznasz i ocenisz zasotosowanie Customer Experience i Industry 4.0.
 
1

News Center

Od czasu do czasu piszemy w ważnych dla nas wydarzeniach i aktywnościach zarówno w naszej firmie, jak i na rynku.
Pochwalimy się swoimi sukceasami, naszych klientów i partnerów, zwrócimy Twoją uwagę na kluczowe trendy globalne w technologiach Cloud.
Z nami będziesz na bieżąco!
 
2
parallax background
 

Specjalizujemy się w rozwiązaniach chmurowych dla biznesu

Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dostępne z chmury zapewniają większą elastyczność oraz szybkość wdrożenia funkcjonalności dla biznesu.
 
 

STRATEGIA

Opracujemy koncepcje najlepszych rozwiązań chmurowych, które zaimplementujesz samodzielnie lub przy pomocy ekspertów z Optingo. Przygotujemy produktu, który będzie spełniał oczekiwania wszystkich odbiorców, to duże wyzwanie koncepcyjne, technologiczne czy organizacyjne.

DORADZTWO ZAKUPOWE

Zaproponujemy rodzaje licencji i ich zakres funkcjonalny odpowiadające Twoim potrzebom. opcje zakupu i finansowania. zakupowe – plan projektu

WDROŻENIE I SUPPORT

Oferujemy zestaw gotowych komponentów i dobrych praktyk, które możemy szybko dostosować do potrzeb Twojej organizacji. Skracamy czas wdrożenia do minimum. Twoja firma zacznie korzystać w pełni z systemu w zaledwie po kilku tygodniach.

ZESPÓŁ

W Optingo bez względu na to, czy mówimy o naszych Klientach, czy pracownikach, wierzymy w to, że to właśnie człowiek jest najcenniejszym zasobem firmy i wszelkie nasze działania zorientowane są na niego. Przygotowujemy i szkolimy użytkowników aplikacji chmurowych.